Марек мушна 6 и се върна на върха

Марек разгроми с 6:0 новака Гранит (Владая) в предспоследния есенен кръг от Югозападна Трета лига. Двубоят на стадион "Бончук" се игра при много студено време и без публика. Дупничани решиха всичко още през първото полувреме, когато вкараха 4 попадения.

В 12-ата минута резултата откри Милен Иванов, 2:0 направи Антонио Арсов, а Димитър Панталеев уцели напречната греда. В 40-ата минута Милен Иванов беше точен за 3:0 а 120 секунди по-късно гол вкара и Веселин Любомиров.

В 53-ата минута резултатът набъбна на 5:0, след като на празна врата се разписа Димитър Чечев. Крайното 6:0 и своя хеттрик оформи Милен Иванов. Гостите от Владая за цял мач имаха един единствен шанс за попадение, но не го оползотвориха. С тази победа Марек се върна на върха, преди гостуването на Вихрен в последния кръг.