Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Куман пое вината за загубата от Атлетико

Атлетико удари Барса след груба грешка на Тер Стеген и нулев отговор (видео)

Треньорът на Барселона Роналд Куман пое вината за загубата от Атлетико Мадрид с 0:1 в двубоя от 10-ия кръг на Ла Лига. Единственото попадение падна след огромна грешка на вратаря на каталунците Марк-Андре тер Стеген, който излезе на 30 метра от наказателното си поле, за да пресича подаване и се провали. Това се случи секунди преди края на добавеното време на първото полувреме.

"Когато нещо не се получава, виновен е треньорът. Продължаваме да работим, но трябва да ставаме по-добри. Травмите на Пике и Серхи Роберто ме притесняват, но засега не знаем нищо подробно. Да контролираш мача до 47-ата минута и да допуснеш гол. Това просто не бива да се случва", коментира Куман.