Йънг Бойс загря за ЦСКА-София с обрат в дербито на Швейцария

Отборът на Йънг Бойс загря за гостуването на ЦСКА-София в двубоя от групите на Лига Европа с обрат от 0:1 до 2:1 в голямото дерби на Швейцария срещу Базел и се утвърди еднолично на върха с актив от 15 точки.

Резултатът беше открит от гостите чрез Артур от дузпа в 22-ата минута. В самия край на първото полувреме Йънг Бойс изравни, като попадението за 1:1 отбеляза Нсаме. След един час игра обратът стана факт, а в герой за тима от Берн се превърна конгоанецът Елиа Мешак.

Резултатът се запази до края и така швейцарския тим ще пристигне в София в добро настроение. Двубоят с ЦСКА-София е в четвъртък на националния стадион "Васил Левски".