Други

Йънг Бойс загря за ЦСКА-София с обрат в дербито на Швейцария

22 ноември 2020 | 00:16
Отборът на Йънг Бойс загря за гостуването на ЦСКА-София в двубоя от групите на Лига Европа с обрат от 0:1 до 2:1 в голямото дерби на Швейцария срещу Базел и се утвърди еднолично на върха с актив от 15 точки.

Резултатът беше открит от гостите чрез Артур от дузпа в 22-ата минута. В самия край на първото полувреме Йънг Бойс изравни, като попадението за 1:1 отбеляза Нсаме. След един час игра обратът стана факт, а в герой за тима от Берн се превърна конгоанецът Елиа Мешак.

Резултатът се запази до края и така швейцарския тим ще пристигне в София в добро настроение. Двубоят с ЦСКА-София е в четвъртък на националния стадион "Васил Левски".

23 ноември 2020 | 11:13

Ти играеш с Арда... а грешка, не играеш - страх те е и си под карантина. Рейтинг: 2 0

22 ноември 2020 | 12:48

Пламенчо,а,ти ще лапнеш К..РА и на Литекс и на ЦСКА,но след като са били в задния ти двор! Рейтинг: 3 4

22 ноември 2020 | 17:42

До писачите срещу ЦСКА - Долни червеи , изроди , ГИЛОТИНА за вас!!! Рейтинг: 7 3

a
(Гост)

Литекс е в Б група, ЦСКА е в Европа... а Подуене пушат наргиле в обора Рейтинг: 5 2

!!!
(Гост)
7
отговор
22 ноември 2020 | 10:53

Да сравняваш,да,не,сравняваш,да,ама ги отстранихме! А педалите от Подуене,може само да мучът в обора и да хейтват! Слаби силни играем в ЕКТ,така че от обора...тихоооо,искам ви по ниски от земята,че,ви,останаха,само,рогата Рейтинг: 7 3

22 ноември 2020 | 07:40

СИНИ ПРИЯТЕЛКИ НИЕ ВМЕСТО ДА СИ ГЛЕДАМЕ СЛАВИЯ -ЕТЪР ЗАЩОТО ТОЗИ МАЧ НИ Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ЩЕ ИЗПАДНЕМ ИЛИ ЩЕ ИГРАЕМ БАРАЖ ГЛЕДАМЕ ГОЛЯМИТЕ ОТБОРИ Рейтинг: 5 2

Реалист
(Гост)
5
отговор
22 ноември 2020 | 04:24

Нека бъдем реалисти. Литекс няма отбор готов за Лига Европа. Късмет че Базел беше на най-ниското си ниво от 30 години насам. Все пак успех на българския отбор. Рейтинг: 4 6

22 ноември 2020 | 03:54

Шшшшшибан ЛИТЕКС го чака същото е6ане. СРАМ ЗА ЛИТЕКС е тая селекция.. Ще си останем с 4 титли ОЩЕ 4 ГОДИНИ - помнете ми думата.. За какво припознахме, вече не знам.. Рейтинг: 4 5

ha
(Гост)
22 ноември 2020 | 03:56

Предния път беше 3:0 още първите 20 минути. Ловешките ман*гали не знаеха на кой свят са.. Добре че швейцарците решиха че това е6ане е достатъчно и доиграха мача на ходом Рейтинг: 4 5

23 ноември 2020 | 11:15

Кефи ме когато феновете на подуенската разпоретина, която се изпокри за мачовете си се включат на литекс вълна. То уви, друга мантра не им остана... живота им не е лесен Рейтинг: 2 1

ЦЕСЕКАР
(Гост)
2
отговор
22 ноември 2020 | 00:41

Мача го гледах на домашна ракийка с царска туршийка по сръбската Арена 2. През първото полувреме Базел им скри топката, което говори, че Йънг Бойс не са непобедими. Хайде момчета стягайте се, цяла червена България, ще ви гледа, искаме победа! Само ЦЕ СЕ КА, ЦЕ СЕ КА, ЦЕ СЕ КА, ООООООЛЕЕЕЕЕ, ОЛЕ, ОЛЕ... Рейтинг: 5 8

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Мамбимби
(Гост)
22 ноември 2020 | 17:15

Победа аз ще ви нагъ-зя до петнадесетата минута с три четири гола и ще видиш тогава хубава победа Рейтинг: 0 5

Фен
(Гост)
22 ноември 2020 | 03:48

Едва ли някой твърди, че са непобедими ама селското отборче от Ловеч едва ли ще е този който ще ги победи! А да сравняваш Базел с Литекс е малко смешно! Рейтинг: 3 4

Сълзите на момчето от Струмица, което се превърна ... 13 ноември 2020
Горан Пандев реализира своята мечта да стане добър футболист, който да играе на най-високо ниво в италианската Серия "А". Именно там мина почти цялата кариера на момчето от Струмица - Анкона, Лацио, Наполи, Дженоа и  ...
Хенрик Ларсон: Брат ми почина от свръхдоза 04 юли 2020
Хенрик Ларсон (48 г.) разказа как е потърсил професионална помощ след смъртта на брат си Роберт през 2009-а. Легендата на Селтик, Барселона и Швеция призова хората, преминаващи през подобни травми, да направят същото, ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.