Хебър удари Миньор и вече е в подножието на върха

Отборът на Хебър победи с 2:0 Миньор (Перник) в мач от 13-ия кръг на Втора лига. Тимът от Пазарджик стигна до успеха с ранни попадения. Първо Красимир Илиев откри в шестата минута, а десетина по-късно Живко Петков подпечата успеха на домакините рано-рано. До края на мача гостите така и не успя да се върнат в срещата и играчите на Николай Митов се поздравиха с победата.

С победата си днес Хебър вече е само на три точки от лидера Кариана (Ерден), а също така и с мач по-малко. Все пак към момента отборът се намира на четвърта позиция с 24 точки. Миньор от своя страна продължава със свободното си падане и вече регистрира пет поредни загуби. "Чуковете" с 14-и с 11 точки.

Хебър 2:0 Миньор (Перник)

1:0 Красимир Илиев (6)
2:0 Живко Петков (16)