Ботев (Пд) остана лидер в група В на WINBET е-футбол лига

Ботев (Пд) на Петър Петров остана лидер в група В на WINBET е-футбол лига, въпреки че загуби от Лудогорец на Макс Грамбауър в мач от третата фаза на турнира. Двубоят беше излъчен снощи по Sportal TV.

След изиграването на мача пловдивчани са с актив от 16 точки и имат една повече от разградския тим, който е основният им конкурент за първото място в групата. Лудогорец откри резултата в 10-ата минута чрез Баджи, но 2 минути по-късно Ботев изравни с попадение на Тонев. До края на първото полувреме разградският отбор отбеляза още два гола чрез Недялков (25 мин.) и Марин (33 мин.). През втората част Лудогорец, добави още един гол към актива си чрез Марин (83 мин.) и оформи крайния резултат на 4:1.

Във втората телевизионна среща, излъчена снощи по Sportal TV, Ралф Паволек с Отбор на надеждата (2017-2019) и Асен Самуилов с Локомотив (Пловдив) завършиха при равенство 1:1. Бившият футболист на Локомотив (Пловдив) поведе в резултата в 27-ата минута чрез добро разиграване и удар на Минчев.

Двамата съперници направиха интересен и оспорван мач, като едва в 88-ата минута, професионалният състезател на ФИФА, Ралф Паволек успя да изравни резултата чрез Костов.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.