Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Лаптопа: Янтра ще постигне целите си с малки стъпки

Сензация! Локо (Сф) се издъни срещу последния (видео)

Наставникът на Янтра (Габрово) Костадин Ангелов бе доволен от показаното от отбора му през второто полувреме на равенството 1:1 срещу Локомотив (София). Лаптопа е на мнение, че отборът върви в правилна посока и ще се развива постепенно към все по-добро.

"Имахме шансове и да победим, разбира се, имаха и те. Отборът напредва и не се притеснявам за неговото бъдеще. Виждам как играчите се развиват във всяко едно отношение. Имах тежък момент и им благодаря, затова което направиха за мен. Това, което тренирахме през първото полувреме не го направиха. През второто опитаха и на моменти успяха. Мисля, че в следващия мач те ще бъдат по-смели и съм сигурен, че ще бъдат по-добри. Не мисля, че заслужавахме да победим, защото и те имаха ситуации - беше двуостър мач. Аз никога не съжалявам за нещата, които се случват. Аз гледам напред и гледам да съм в реалността. Обстановката тук е чудесна, ръководството са страхотни хора. Всичко предразполага за развитието на Янтра и съм оптимист, че постигне това, което иска, но стъпките ще бъдат малки. Аз не искам да натоварвам някого с цели. Най-важното е да си свършиш добре работата и тогава резултатите идват. С десет човека няма как да се проведе нормална тактическа обставновка. Не трябва да изпадаме в паника, а да приемем това нещо и да се научим да живеем с него", каза Ангелов.