Неделев и Шоколаров донесоха победата на Ботев в WINBET е-футбол лига

С попадения на Курдов и Неделев виртуалният Ботев (Пд) на Пешо Петров спечели първия телевизионен мач от третата фаза на WINBET е-футбол лига, излъчен снощи по Sportal TV. Съперник на жълто-черните беше тимът на Ботев (Ихтиман) на Милорад Костадинов. Двата отбора създадоха серия от голови възможности, но чак в 39-ата минута беше реализирано първото попадение от Курдов в полза на домакините. Полувремето продължи със силна преса от пловдивчани, които изпуснаха няколко положения за гол пред вратата на състава от Ихтиман. Въпреки това жълто-черните успяха да направят обрат и да вземат победата, след като Неделев (59 мин.) и Шоколаров (86 мин.) отбелязаха по едно попадение.

Във втората телевизионна среща за деня от WINBET е-футбол лига Ники Петков с отбора на Славия се изправи срещу вратар на Пирин (Гоце Делчев) Валентин Джагълов. Вратарите на двата виртуални отбора се превърнаха в героите на този двубой, след като успяха да опазят вратите си в редица драматични положения. Домакините решиха мача в своя полза в последните секунди на даденото от съдията добавено време чрез силен удар на Кръстев (90+2 мин.), който успя да излезе сам срещу вратаря на съперника.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.