Левски и ЦСКА-София си спретнаха зрелищно равенство

В последните телевизионни срещи от втора фаза kd WINBET e-футбол лига, излъчени снощи по Sportal TV, един срещу друг се изправиха едни от най-силните състезатели в първенството. Лидерът в група J Цветомир Петров с тима на Левски (от 90-те до наши дни) успя да вземе реванш срещу Алекс Кох с отбора на Лудогорец (All Time). Първият двубой между двамата завърши с успех 3:1 за германеца. Интригата в срещата се увеличи и от факта, че още в началото сините останаха с човек по-малко. Въпреки това на Цветомир Петров надигра съперника си с безответни попадения на Сираков (37 мин.), Иванов (59 мин.) и Дембеле (79 мин.) и затвърди лидерската си позиция в групата.

Изключително интересен сблъсък имаше и във втората телевизионна среща от WINBET е-футбол лига излъчена снощи. На виртуалния стадион Георги Аспарухов, Левски (София) на Александър Врублевски посрещна ЦСКА (от 90-те до наши дни), управляван от Александър Гавалюгов. Сините откриха резултата в 27-ата минута чрез Цонев, но последва бърз отговор от армейците с удар на Бербатов (34 мин.). В края на полувремето домакините отново поведоха след втори гол на Робърта (45+1 мин.). В самото начало на втората част ЦСКА остана с човек по-малко, но това не им попречи да обърнат резултата с два последователни гола на Стоичков (71 мин.) и Каранга (88 мин.). Удар на Петков в последната минута на мача оформи равенството 3:3 между Врублевски и Гавалюгов.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.