Етър би с 4:1 ЦСКА-София в WINBET е-футбол лига

Локо разби Ботев в пловдивското дерби на WINBET е-футбол лига

Тимът на Етър победи с 4:1 ЦСКА-София в последна среща от втората фаза на WINBET е-футбол лига. Двубоят беше излъчен снощи по Sportal TV. Етър стартира своята голова серия още в 5-ата минута чрез попадение на Добрев и втори гол на Пехливанов в 27-ма минута. Домакините успяха да отбележат своя единствен гол в края на първото полувреме чрез Санкаре (45+2 мин.).

Виртуалният великотърновски отбор беше непоклатим и във втората част от мача, като след бързи два гола на Добрев (53 мин.) и Боруков (59 мин.) си затвърдиха победата и продължението в следващата фаза.

Във втората телевизионна среща излъчвана по Sportal TV един срещу друг се изправиха Арда (Кърджали) и Славия (София). И тук  домакините нямаха късмет и загубиха от черно-белите с 0:2.  Два последователни гола в първото полувреме на Рангелов (30 мин.)-та и Кабов в 34-та минута, оформиха крайния резултат.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.