Латвия удари голям пердах на Андора (видео)

Латвия имаше само три отбелязани гола в първите си пет мача в Лигата на нациите, но тази вечер се развихри срещу футболното джудже Андора. Латвийците спечелиха с 5:0 като гост и завършиха на трето място в група 1 на Лига "D" с актив от 7 точки. Андорците останаха последни, а победител стана тимът на Фарьорските острови, следван от Малта.

Резултата откри Антонийс Черномордийс още в 6-ата минута, но истинските беди за домакините дойдоха след почивката. Янис Икауниекс вкара два гола за три минути, а Владиславс Гутковскис реализира дузпа за 4:0. В края латвийците получиха още една дузпа, превърната в гол от Кролис Раймондс, а Кристиан Гарсия от Андора получи червен картон.