Вихрени последни минути спасиха Звезда от голям провал (видео)

Цървена звезда беше на крачка от позорно отпадане още на 1/16-финалите в турнира за Купата на Сърбия, но направи впечатляващ обрат от 0:2 до 4:2 срещу Златибор. Попаденията за тима на Деян Станкович паднаха в рамките на 15 минути в края на мача.

Василие Янич даде преднина на гостите в 31-ата минута при една от редките атаки към вратата на Милан Борян. Малко след почивката Урош Милорадович вкара втори гол за тима от Чайетина и за Звезда стана трудно.
"Червено-белите" пропуснаха няколко чисти положения, но в 71-ата минута техничен удар на Мирко Иванич върна надеждите им за краен успех. Секунди по-късно Алекса Вуканович изравни. Футболистите на Златибор рухнаха и Звезда завърши обрата с точни изстрели на Милан Павков и Андрия Радулович.

"Звездашите" са убедителен лидер в първенството, с аванс от 8 точки пред Войводина и 9 пред Партизан, а в Лига Европа са втори в групата си с 6 точки от 3 мача.