Реални футболисти влязоха в двубой с електронните версии на своите отбори

Сблъсъци на мача Миньор - ЦСКА-София от WINBET е-футбол лига

Вратарят на Пирин (Гоце Делчев) Валентин Джагълов затвърди лидерската си позиция в група N на WINBET е-футбол лига, побеждавайки с 5:1 основния си конкурент във втората фаза на турнира – футболиста на Черно море Стефан Велев.
Лудогорец продължи с пълен актив в WINBET е-футбол лига
Двубоят беше излъчен вчера по Sportal TV, а двамата състезатели участват в електронното първенство на България по футбол с отборите, в които играят. Пирин (Гоце Делчев) поведе убедително в резултата с  хеттрик на Головодов (16, 39 и 64 мин.) и един гол на Лазаров (60 мин.). Черно море намали чрез Анрик (69 мин.), а Дафков (80 мин.) оформи крайния резултат. Благодарение на отличното си представяне до момента, Джагълов и Велев се класираха за третата фаза на WINBET е-футбол лига.

Вторият телевизионен мач от WINBET е-футбол лига, който беше излъчен вчера, на пръв поглед беше доста по-интригуващ. Александър Милорадев с ЦСКА-София се изправи срещу Стоян Димитров с Миньор (Перник). Преди този последен мач в Група H перничани имаха аванс от три точки пред ЦСКА-София и 6 гола по-добра голова разлика. Червените обаче изненадаха съперника си с победа с 4:0 и продължават в следващата фаза. Головата серия в мача започна с рекордно бързо попадение на Пеняранда във 2-ата минута. Последваха голови попадения на Йомов (27 мин.), Санкаре (43 мин). и отново Пеняранда (51 мин.).

Сашо Милорадев, който е на 50 години, стана най-възрастният участник, който се е класирал за трета фаза на турнира. Стоян Димитров е бивш баскетболист на Шампион (Перник) и част от фракция на привържениците на Миньор (Перник).

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.