Вихрен с нова победа у дома, настигна лидера

Вихрен (Сандански) победи с 2:1 Сливнишки герой в среща от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига. Победата бе от много голямо значение за тима от Сандански, който настигна лидера Марек на върха в групата. Двата отбора имат по 35 точки.

Атанас Чепилов откри за домакините в 28-ата минута, а Мартин Костадинов в 49-ата си вкара автогол и направи резултата 2:0. Стивън Кирилово върна един гол за Героя в 68-ата минута. Гостите завършиха мача с човек по-малко, след като главният съдия Георги Димитров показа червен картон на Емил Трендафилов.

Това бе и първи мач за Вихрен в Сандански от месец насам заради сложната обстановка с короновируса в Пиринския край. Тимът няма загубена точка като домакин тази есен.