Сблъсъци на мача Миньор - ЦСКА-София от WINBET е-футбол лига

Кръгът в WINBET е-футбол лига противопостави футболист срещу баскетболист

Двата телевизионни мача от вчерашния кръг на WINBET e-футбол лига, излъчени по Sportal TV, се оказаха изключително оспорвани и завършиха при равен резултат 1:1. Първи един срещу друг се изправиха Миньор (Перник), управляван от Стоян Димитров и ЦСКА-София на Александър Милорадев. Първото голово попадение беше на червените, които поведоха в 26-ата минута чрез удар на Родригес. До края на първото полувреме резултатът остана непроменен. Интригата в мача се пренесе и във втората му част, когато нарушение на Вион доведе до сблъсък между двата отбора, а виртуалният съдия се опита да успокои положението и не се посвени да извади картоните. Две минути преди края на редовното време Методиев отбеляза изравнителен гол за перничани.

Берое на Петър Кушев и Пирин (Благоевград) на Христо Радославов дублираха резултата от първия двубой. За старозагорския тим голмайстор беше Йорданов, който откри резултата в 48-ата минута. Веднага след това домакините изпуснаха чудесна възможност да изравнят като изпуснаха дузпа. Въпреки това в 59-ата минута, след центриране и удар с глава на Макота, гостите от Благоевград изравниха резултата. До края на срещата се създадоха още голови възможности и от двата отбора, но резултатът остана непроменен.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.