Крауч: Никога не съм искал да изритам някого толкова силно, колкото Марсело

12 ноември 2020 | 14:10 - Обновена
  • копирано
  • 8

Бившият английски нападател Питър Крауч разкри любопитен детайл от своята кариера. Ексфутболистът на Тотнъм разказа ситуация от двубоя между „шпорите“ и Реал Мадрид в Шампионската лига от 2011 година. Тогава Крауч беше изгонен едва в 15-ата минута след втори жълт картон. Първият му е показан в петата минута след нарушение срещу Серхио Рамос, а вторият е за сблъсък с Марсело.
Крауч вярва, че Тотнъм може да спечели титлата в Англия
„Първият картон беше справедлив. Влизането беше срещу Рамос. Вторият обаче не. Вторият е по вина на Марсело. Даже не го докоснах, но той направи невероятен полет във въздуха. След това се превъртя на земята и когато съдията ми показа втори жълт картон, побеснях. Никога не съм искал да изритам някого толкова силно, колкото Марсело тогава“, спомни си той в подкаста From The Horses Mouth. В 15-ата минута резултатът е 1:0 за „лос меренгес“, а мачът завършва 4:0.

Hugo Guillamonжълт картон Hugo Guillamon  84'
83' Иско  Искоизлиза
Лука Йович  Лука Йовичвлиза
Канг-Ин Лийизлиза Канг-Ин Лий  81'
Кевин Гамейровлиза Кевин Гамейро
Денис Черишевизлиза Денис Черишев  77'
Тони Латовлиза Тони Лато
76' Карим Бензема  Карим Бенземаизлиза
Мариано Диас  Мариано Диасвлиза
Федерико Валверде  Федерико Валвердеизлиза
Тони Кроос  Тони Кроосвлиза
64' Винисиус Жуниор  Винисиус Жуниоризлиза
Мартин Йодегор  Мартин Йодегорвлиза
Марко Асенсио  Марко Асенсиоизлиза
Родриго  Родриговлиза
Карлос Солердузпа Карлос Солер  63'
62' Серхио Рамос  Серхио Рамосжълт картон
Карлос Солердузпа Карлос Солер  54'
52' Марсело  Марселожълт картон
Рафаел Варанавтогол Рафаел Варан  43'
Карлос Солержълт картон Карлос Солер  41'
Карлос Солердузпа Карлос Солер  35'
23' Карим Бензема  Карим Бенземагол

16 ноември 2020 | 01:16

Дааааа, това е отбора с най-противните т.н. футболисти. Който от тях да изгониш няма да сгрешиш. А когато и да ги изгониш - все ще им е късно! Пепе, Каземиро, Рамос, Марсело - все първокласни рендета! Рейтинг: 16 0

messko dzudzessko
(Гост)
6
отговор
14 ноември 2020 | 03:32

dzzudzessko - na.dupessko ... dzzudzessko - pe.deressko : ... priznavam che CRISTIANO RONALDO IS THE BEST PLAYER IN THE WORLD FOR ALL TIMES ....... ....... ....... Tova E polozenieto ... Priznah si ....... ....... ....... Рейтинг: 0 2

12 ноември 2020 | 19:18

На снимката ясно се вижда, че кракът му е в облаците. Чист втори жълт картон! Картон се дава и за опасна игра! Рейтинг: 13 8

rm
(Гост)
3
отговор
12 ноември 2020 | 17:00

И с картон и без,картон какво очаква тази Антена.Да е нещо по разлино от победа за Реал ли? Рейтинг: 16 15

6666
(Гост)
15 ноември 2020 | 14:45

ами точно две години по-късно пак се случиха Тотнъм и Рял в групите на ШЛ. в Мадрид завършиха наравно /Реал бяха по-добри второто полувреме, ама първото можеше и Тотнъм да са напред в резултата/, а в Лондон Тотнъм направиха СМЕШНИ реал. Специално това беше един от най-добрите мачове на М Дембеле -ония не можеха да припарят до топката. на всичко отгоре след няколко балтии Дембеле щеше да пребие Рамос и Кроос. Колкото до втория жълт картон, помня го, беше си чист, съвсем си посегна Крауч. адски тъпа постъпка. беше се нещо срвъхнадъхал за мача ли, що ли, ама от първата минута почна с безумни влизания и то в предни позиции. Може Марсело да е изсимулирал контакт, ама не се влиза така НИКОГА когато се разиграва пред противниковото наказателно. еле па в началото на мача. Рейтинг: 2 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Варан автогола
(Гост)
2
отговор
12 ноември 2020 | 16:34

Спокойно Крауч, след това на полуфинал МЕСИ ги разнищи с 2 гола на БернаЛЕО, тогава при вторият си гол МЕСИ мина четирима от бялата измет като конуси и като тръгна от центъра на терена и вкара на Касиясчо. Мача е Реал Мафия- МЕСИ 0-2. Реванша завърши 1-1, БАРСА отстрани Реал Мафия и спечели Шампионска лига през същата 2011 година. Рейтинг: 34 13

да попитам
(Гост)
12 ноември 2020 | 20:51

кАжи баце, колко дрибъла направи меси в тоя мач? кАжи, моля те, че ми е важно! Рейтинг: 8 4

хахааха
(Гост)
13 ноември 2020 | 19:53

А тоя същия мач помниш ли как изгониха Пепе заради симулация на Бускетс. А на реванша отмениха чист гол на Игуаин Рейтинг: 3 8

(Гост)
13 ноември 2020 | 23:24

Идиот мадридски, онзи убиец Пепе изрита Дани Алвеш, а не Бускетс при червеният си картон в мача. Даже и не знаеш, а си тръгнал да коментираш. Реал Мафия-МЕСИ 0-2. Рейтинг: 12 0

УЕФА си вкара автогол с допускането на Сити до ... 30 август 2019
Защо Манчестър Сити присъства в жребия за груповата фаза на Шампионската лига? Този въпрос си задаваха множество клубове, които присъстваха в Монако за събитието в четвъртък вечерта. Казусът на шампиона на Премиър Лийг ...
Жулиано Белети за финала през 2006-а: Не можех да ... 08 ноември 2020
Един десен бек донесе победата за Барселона срещу Арсенал с 2:1 на финала в Шампионската лига в Париж. Казва се Жулиано Белети. Денят е 17 май 2006 година. Бразилският защитник разказва за него в рубриката на Христо ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.