Португалия очаквано записа разгром, Кристиано направи още една стъпка към големия рекорд

Отборът на Португалия разкъса Андора със 7:0 в контролна среща. Капитанът на „мореплавателите“ Кристиано Роналдо игра само през второто полувреме и отбеляза шестия гол в 85-ата минута. Той се разписа с глава от малкото наказателно поле. Това беше попадение номер 102 за CR7 за Португалия. Роналдо е все по-близо до големия рекорд за най-много попадения с националната фланелка на Али Даи – 109 гола.

Нето откри резултата в осмата минута, а Паулиньо удвои в 29-ата. След почивката паднаха още пет попадения – на Санчес (56), отново на Паулиньо (61), на Гарсия (76 – автогол), на Роналдо и на Жоао Феликс (88).