Играч на Берое победи Царско село със своя тим в WINBET е-футбол лига (видео)

Играчът на Берое Георги Ангелов записа пореден успех в WINBET е-футбол лига с виртуалния старозагорски тим. Във вчерашния си мач от електронното първенство по футбол на България 29-годишният дефанзивен играч надигра тима на Царско село, управляван от Дънкан Кюнион. Двубоят беше излъчен по Sportal TV. Срещата беше изключително оспорвана и през първото полувреме двата тима не успяха да си вкарат гол. Домакините от Берое поведоха в резултата чрез удар на Фал в 54-ата минута. Въпреки головите ситуации пред двете врати, статуквото се запази до края на мача

Вторият телевизионен мач от кръга в WINBET е-футбол лига, която е първото виртуално първенство на България с местни отбори, противопостави звездния тим на Литекс (All Time) и Пирин (Благоевград).  Двата отбора завършиха при равен резултат 2:2, след като си вкараха по един гол във всяко от двете полувремена на мача. Пирин откри резултата чрез Йорданов в 33-та минута, а 7 минути след това Юруков отбеляза изравнителен гол. През втората част гостите отново поведоха чрез Георгиев (69 мин.), а домакините отново изравниха чрез Тодоров (71 мин.).

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.