И Първа атомна (Козлодуй) победи Трявна

Резултати, голмайстори и класиране след 14-ти кръг на Северозападната Трета лига

Продължава слабото представяне на Трявна в Северозападната Трета лига. Поредния тим, който надви го бе Първа атомна (Козлодуй) с 2:1 в мач от 14-ия кръг на първенството.

Получи се оспорвана битка, като никой не успя да наложи превес на терена. Надлъгването продължи около час, като едва тогава резултатът бе открит – Пламен Венелинов финтира бранител и насочи топката в мрежата на домакините.

Само след няколко минути по-късно обаче Васил Андреев завърши с попадение многоходова акция през центъра на козлодуйската защита – 1:1. Всичко приключи четвърт час преди края, когато след изпълнение на корнер, Христо Карлуковски заби с глава победния гол за селекцията на Анатоли Тонов.