Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Щутгарт и Айнтрахт си размениха по едно полувреме (видео)

Щутгарт доминираше през първото полувреме, а Айнтрахт през второто и това логично доведе до равенство 2:2.

И двата отбора започнаха мача с намерение да атакуват, което доведе до положения. Домакините бързо започнаха да контролират събитията на терена, като особено опасни бяха атаките им по фланговете.

Кастро пропусна да открие резултата в 10-ата минута, но в 19-ата Щутгарт поведе. Туре събори Гонсалес в наказателното поле и потърпевшият реализира отсъдената дузпа. Аржентинският нападател продължи да създава проблеми на съперника до края на полувремето. В 37-ата минута той асистира за второто попадение в мача, след като изведе Кастро.
На почивката Хютлер направи две промени и през втората част отборът му изглеждаше далеч по-добре. Играчите на Айнтрахт играеха и по-мотивирано, като започнаха да печелят единоборствата. Андре Силва намали на 2:1 в 61-ата минута, което даде още по-голяма увереност на гостите. Абрахам изравни 15 минути преди края след втората асистенция на Баркок в мача. В оставащите минути и двата отбора имаха положения, но двубоят завърши наравно.