Павликени подчини младите "боляри" на "Ивайло"

Едноименният тим на град Павликени се наложи с 2:0 над втория състав на Етър на стадион "Ивайло" във Велико Търново. Двубоят бе от 14-ия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужена победа за селекцията на Димитър Тодоров с оглед събитията на терена. Първото полувреме приключи без голове.

Веднага след почивката обаче гостите откриха резултата. В 50-ата минута капитанът Красен Трифонов центрира от фланга и Стефан Гинчев насочи с глава топката в мрежата на търновлии. Голмайсторът асистира за второто попадение. Това се случи в 71-ата минута, когато след бърза комбинация подаде на Йордан Йорданов и той опъна мрежата зад Иван Георгиев.

Търновският страж обаче спаси още няколко опасности, дело на Гинчев и Трифонов. Едва накрая младите "боляри" отправиха опасен удар към отсрещната врата, но Венцислав Димитров се справи.