Пресконференция на Цанко Цанков след завръщането от Нова Зеландия

Още един заразен в Монтана

Монтана без Тони Тасев срещу ЦСКА-София

Защитниткът на Монтана Валери Христов също е дал положителна проба за коронавирус, като по този начин бройката на заразените играчи в отбора се увеличава до шест.

22-годишният футболист е бил тестван във Варна, където се възстановява от контузията на глезена, която получи при гостуването на Локомотив (Пловдив). Христов бе заменен само осем минути след появяването си в игра през второто полувреме на мача след нарушение на Момчил Цветанов.

Иначе другите резултати от тестовете в отбора, направени вчера (6.11), са отрицателни. Останалите заразени футболисти са Стефан Цонков, Янко Ангелов, Тони Тасев и Росен Кръстев. Борислав Балджийски пък е с положителна проба още от 30 октомври. Заразен с коварния вирус е и старши треньорът Никола Спасов.

Монтана излиза срещу ЦСКА-София в следващия кръг от efbet Лига, като към момента мачът ще се играе. Двата тима ще мерят сили в неделя (8.11) от 15:00 часа.