С гол на Бонев Локо (Пд) надигра ЦСКА-София в WINBET е-футбол лигата (видео)

Сборният тим на Локомотив (Пд), в който фигурират футболисти с фамилните имена на най-добрите играчи в историята на клуба, надигра убедително състава на ЦСКА-София с 4:1 в първия телевизионен мач от втората фаза на WINBET е-футбол лига 2020, който беше излъчен вчера по Sportal TV. "Черно-белите", ръководени от Иван Самуилов поведоха с три гола срещу столичния тим, контролиран от Денис Стойков, още в първото полувреме след удари на Камбуров (34-ата мин.), Бонев (37-ама мин. ) и Лазаров (46-ата мин.). Домакините върнаха едно попадение чрез Пеняранда две минути след подновяването на играта, а крайния резултат оформи Карвальо в 71-ата минута.

Във втория телевизионен двубой от WINBET е-футбол лига един срещу друг се изправих Пирин (Благоевград), управляван от Христо Радославов, срещу ЦСКА 1948 на Павел Дочев. Мачът завърши с равен резултат 2:2 след като в първото полувреме домакините  записаха два гола в 18-ата минута (Златинов) и 35-ата минута (Дюлгеров), а във втората част гостите изравниха с два свободни удара на Шопов в 51-ата и 73-ата минута.

WINBET е-футбол лига се организира от "Спортс Мениджмънт България" и се излъчва ексклузивно от

Sportal TV

всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта