Локо (Мездра) вкара шест на Бдин

Отборът на Локомотив Мездра се наложи над Бдин с категоричното 6:1 в мач от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Капитанът на Локомотив (Мездра) Валдемар Стоянов откри резултата в 9-ата минута, а в 22-ата отново той удвои преднината на домакините. Той засече центриране на Матадос..

В 28-ата Валдемар оформи своя хеттрик от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Николай Ковачев.

В 60-ата минута Стоянов добави още едно попадения към сметката си. Бранителят Мартин Михайлов вкара за 5:0 в 62-та мин.

Стойчо Стойков вкара почетно попадение за видинчани, а Лионел Матадос оформи крайното - 6:1.