Ботев (Враца) II и Локомотив (Дряново) сътвориха истинско голово шоу

Резултати, класиране и голмайстори след 13-ия кръг на Северозападната Трета лига

Вторият отбор на Ботев победи във Враца с 6:3 Локомотив (Дряново) в мач от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Същинско голово шоу се разигра на стадион „Христо Ботев“, което накара дори трениращия по същото време първи тим веднага след края на заниманията си да проследи срещата до край.

Интригата се заплете още в началните секунди, когато Атанас Ингилизов даде аванс на гостите. Радостта им трая обаче само няколко минути преди Виктор Василев да изравни от дузпа, отсъдена за игра с ръка. Не бяха изминали и десетина минути, когато Мирослав Маринов направи обрата факт.

В 18-ата минута Василев се разписа за втори път, но в 26-ата Момчил Савов беше точен за 3:2. Малко преди края на полувремето с второто си попадение Мирослав Маринов внесе спокойствие във врачанския състав.

След почивката селекцията на Любен Любенов доминираше. С два гола се отчете започващия за първи път като титуляр Александър Добчев. Като резерва пък за врачани дебютира 16-годишният Веселин Василев. Третият гол за Локо вкара Георги Колев.

Стартови състави:

Ботев II Враца: 34. Христо Георгиев, 94. Людмил Йотов, 14. Ивайло Маринов, 17. Александър Добчев, 28. Николай Методиев, 3. Любослав Петров (капитан), 71. Любослав Младенов, 8. Тодор Горанов, 19. Ремзи Неджип, 11. Виктор Василев, 30. Мирослав Маринов.

Треньор – Любен Любенов

Локомотив Дряново: 1. Иван Христов, 16. Калоян Калчев, 15. Илиян Илиев, 7. Йордан Иванов, 20. Тихомир Маринов, 8. Константин Йорданов (капитан), 18. Атанас Ингилизов, 14. Тодор Чирпанов, 9. Момчил Савов, 17. Георги Колев, 23. Явор Генчев.