Тихомир Кънев поведе Севлиево към успех над Павликени

Резултати, класиране и голмайстори след 13-ия кръг на Северозападната Трета лига

Севлиево спечели с 2:0 като гост на едноименния тим на Павликени в мач от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Над всички бе Тихомир Кънев, реализирал и двата гола.

В 64-ата минута той овладя топката и обръщайки се към вратата, я насочи в мрежата. По идентичен начин се разписа и десетина минути преди края. Кънев можеше да завърши двубоя поне с хеттрик, но пропиля още две отлични възможности.

Шанс за попадение имаше и другият нападател на тима Добрин Петров. Домакините също създадоха напрежение пред отсрещната врата, но без успех. С гола се разминаха Красен Трифонов, Стефан Гинчев и Йордан Йорданов. Успехът затвърди севлиевци на върха в класирането.

Стартови състави:

Павликени: 1. Венцислав Димитров (капитан), 18. Борислав Гецов, 22. Ивайло Велчев, 3. Георги Христов, 4. Цветомир Додуров, 17. Ивайло Маринов, 20. Александър Узунов, 5. Йордан Петев Йорданов, 77. Никола Какамъков, 7. Стефан Гинчев, 11. Красен Трифонов.

Треньор – Димитър Тодоров

Севлиево: 16. Димитьр Пантев, 2. Алекс Георгиев, 6. Атанас Фиданин (капитан), 5. Георги Павлов, 83. Иван Пенев, 37. Ахмет Хикмет, 92. Павлин Иванов, 15. Стефан Иванов, 3. Тихомир Трифонов, 93. Добрин Петров, 10. Тихомир Кънев.