Геймърът Цветомир Петров не допусна изненада в WINBET е-футбол лига (видео)

Геймърът Цветомир Петров, който в петък пое лидерството в предварителна група Б на WINBET е-футбол лига с победа над ютубъра Icaka, не допусна изненада в следващия си мач и неговият Левски (от 90-те до наши дни) надигра Миньор (Перник) на Стоян Димитров.

Домакините от Миньор откриха резултата в 6-ата минута. Последва обрат с два гола на Иванов, но перничани изравниха. До края на първата част Сираков върна преднината за гостите. Второто полувреме бе доминирано от Левски на Цветомир Петров, който чрез Иванов, Сираков и Дембеле оформи крайния резултат 2:6. С отличната си игра Петров се очертава като един от фаворитите за спечелване на титлата в WINBET е-футбол лига.

Втората телевизионна среща за деня беше бараж за влизане във втората фаза на турнира между ЦСКА-София на Александър Милорадев и Надежда (Доброславци) на Теодор Миланов. Победата за домакините дойде след две попадения на Соул в 22-ра и 87-ма минута.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ с медийното партньорство със Sportal TV, която всеки ден излъчва по 2 мача от турнира. Повече за информация за състезанието бихте могли да намерите на efootball.bg