Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Тежка загуба за Краев и компания (видео)

Божидар Краев игра цял мач за Мидтиланд, но отборът му допусна разгромна загуба в датското първенство. Отборът на Бриан Приске беше сразен с 1:4 при гостуването си на Нордселанд и пропусна да оглави класирането. Мидтиланд има равни точки, но по-лоша голова разлика от Сьонерюск и Вейле.

Абус Франсис откри за домакините в 11-ата минута с техничен удар в далечния ъгъл, но в 34-ата минута Андерс Дрейер изравни с плътен шут от границата на наказателното поле.
В самия край на полувремето Франсис майсторски прехвърли вратаря на гостите и топката влетя под гредата за 2:1. Почти същото изпълнение доведе до трети гол за Нордселанд, но този път автор на попадението беше Мартин Фрезе. Наказателната акция приключи с гол на Камал Дийн Сюлеймана в 70-ата минута.

Следващият мач на Мидтиланд е гостуване на Аякс в Шампионската лига на 3 ноември.