Кадис пречупи Ейбар за три минути (видео)

Новакът в Ла Лига Кадис продължава с доброто и представяне от началото на сезона. Играчите на Алваро Сервера Диас победиха с 2:0 Ейбар в гостуването си от 8-ия кръг. Гостите решиха всичко в рамките на три минути през първата част.

В 36-ата минута Алфонсо Еспино центрира отляво за Алваро Негредо, който с глава прати топката във вратата за 0:1.

В 39-ата минута резултатът бе удвоен. Салвадор Санчес пое в средата на терена, изскочи зад защитата и хладнокръвно реализира за 0:2.

В 47-ата минута гостите отбелязаха и трето попадение чрез Антони Лозано, но то не бе зачетено заради засада.

Все пак Кадис може да е доволен, тъй като прибави нови три точки в актива си и вече има 14 точки, като излезе на 2-ата позиция във временното класиране с равни точки с лидера Реал Сосиедад. Ейбар пък се намира на 11-ата позиция с 8 спечелени точки.