Играчи на Левски и Черно море не се победиха в WINBET е-футбол лига (видео)

Стефан Велев от Черно море и Борислав Цонев от Левски се изправиха един срещу друг с отборите, за които играят, в интересен и завладяващ двубой от WINBET е-футбол лига. Срещата беше излъчена по Sportal TV. Далечен изстрел на Иса в 42-aта минута откри резултата в полза на домакините на виртуалния варненски стадион "Тича". Гостите не отстъпиха и в края на първото полувреме с изненадващ удар на Цонев изравниха резултата. Във втората част "сините" направиха няколко пропуска пред вратата на варненци и в крайна сметка двата тима завършиха при равен резултат 1:1.

Втората телевизионна среща за вечерта беше между Хебър на Лъчезар Кръстев и Пирин (Гоце Делчев) на Валентин Джагълов. Двата отбора реализираха няколко бързи гола в началото на срещата. Домакините откриха след удар на Вълчинов. Минути по-късно последваха две попадения на Дафков за Пирин и се стигна до обрат в резултата. През втората част голмайсторът Дафков  оформи своя хеттрик за отбора на Джагълов. Сарандев увеличи резултата на 4:1 за гостите от пряк свободен удар, а секунди преди изтичане на добавеното време, сам срещу вратата, Тусонджиев оформи крайния резултат 1:5.

WINBET е-футбол лига се организира от "Спортс Мениджмънт България", а повече информация за турнира можете да откриете на efootball.bg. Sportal TV излъчва всеки ден по 2 атрактивни срещи от шампионата.