ЦСКА изненада Левски с 3:1

Волейболистите на ЦСКА победиха Левски-Сиконко с 3:1 (25:19, 25:19, 21:25, 25:18) във втората среща за деня от турнира "Атаро клима", който валиден за Суперлигата на Националната волейболна лига.

Момчетата на Александър Попов успяха да запишат 3-та победа на турнира "Атаро клима".

Двубоят се игра в зала Универсиада" пред близо 1500 зрители.
Решителен за крайния изход на мача бе втория гейм. В него "сините" водеха с 18:14, но допуснаха да им бъдат отбелязани 9 поредни точки, с което резултатът стана 23:18 в полза на ЦСКА. основен принос за обрата имат Филип Мейо, както и Теодор Салпаров и Светозар Иванов.
Левски игра на познатото ниво единствено в третия гейм, който бе спечелен с 25:21 от възпитаниците на Мартин Стоев.
Най-резултатен за "сините" бе Тодор Алексиев с 18 точки.Най-много точки в мача - 25 реализира лидерът на "червените" Филип Мейо.

За най-добър играч на мача бе избран Иван Колев от ЦСКА.

Загубата бе втора за Левски-Сиконко на турнира в София и втора от ЦСКА от началото на сезона.

ЛЕВСКИ-СИКОНКО - ЦСКА 1:3 (19:25, 19:25, 25:21, 18:25)