Порто с ценна победа над Олимпиакос (видео)

Порто спечели с 2:0 домакинството си на Олимпиакос и взе първи точки за този сезон в Шампионската лига. Португалците отбелязаха по един гол в началото и в края на срещата.

20-годишният Фабио Виейра откри резултата в 11-ата минута с първия си гол в турнира, а Сержио Оливейра подсигури успеха с второ попадение в 85-ата минута.

Отборът на Сержио Консейсао стигна до заслужена победа, но тя не дойде толкова лесно. Гърците имаха своите шансове, но не се възползваха от тях. Гостите затрудниха съперника особено в първата част на второто полувреме.

ПОРТО - ОЛИМПИАКОС 2:0