Великов: Перфектни сме, но Ловеч ни вкара с една изритана топка

Кариана отново водач във Втора лига след късен обрат в Ловеч (видео)

Старши треньорът на Кариана (Ерден) Веселин Великов похвали момчетата си след драматичния успех с 2:1 над Литекс.

"Ловеч ни вкараха гол с една изритана топка, без положение. След техния гол бяхме пълни господари, вкарахме два гола, създадохме още. Важното е, че побеждаваме. Във всички минути бяхме по-добри на терена. Сладко е, но няма значение в коя минута е паднал голът, важни са трите точки. Играем всеки мач за победа, за 11 кръга мисля, че се представяме перфектно. Етикетът на фаворит няма да попречи на отбора, ако играем така, трудно можем да загубим някъде. Трябва на 50% да реализираме положенията, които създаваме. Не е сериозно да ни вкарат гол с изсипана топка от центъра. Момчетата обаче 11 кръга са перфектни. Вземем ли сега три точки и после победа над Пирин, няма кой да свали Кариана от първото място", каза Великов.