Германски играч на ФИФА победи на PES бивш български национал в сблъсък между Лудогорец и Левски (видео)

Макс Грамбауер, бивш професионален състезател на ФИФА и дебютант по отношение на играта на PES, победи вчера бившия българския е-национал Георги Фиков в най-интригуващия двубой от деня в WINBET е-футбол лига 2020. Срещата беше излъчена снощи от 21:00 часа по Sportal.bg и Sportal TV. Използвайки тима на Лудогорец германецът надигра с 3:1 своя съперник, който играе с Левски (София).

През първото полувреме Фиков изпусна няколко голови възможности, но съперникът му с Лудогорец отбеляза гол в първите минути на двубоя. В началото на второто полувреме Грамбауер удвои резултата чрез Ману. Напрежението върху българския е-национал се отрази върху играта му и след няколко груби нарушения аватарът на Славчев получи червен картон. След силен натиск на Лудогорец Вандерсон увеличи резултата на 3:0. Малко преди края на двубоя, в 88-та минута, националът Фиков отбеляза едно попадение чрез удар на Робърта.

Втората телевизионна среща от WINBET е-футбол лига за вчерашния ден беше между футболисти застанали зад джойстикиците. Павел Петков, бивш вратар на Ботев (Пловдив), разгроми със 7:0 играч на Марек (Дупница). Три попадения за жълто-черните отбеляза Неделев и по един на Илиев, Еспиноса, Добрев и Тонев.

Нови два телевизионни двубоя от WINBET е-футбол лига ще можете да наблюдавате тази вечер по Sportal.bg и Sportal TV от 21:00 часа.