Какво е бъдещето на ЦСКА - София след оттеглянето на Гриша Ганчев - Филип Филипов и Стоян Орманджиев с отговорите

Късна драма реши крайния изход на дербито на Бразилия

Гол в добавеното време на Евертон Рибейро осигури равенството 2:2 за Фламенго като гост на Интернасионал (Порто Алегре) в дербито на 18-ия кръг на бразилското първенство. Двата отбора са с равни точки на върха в класирането- по 35, но Интернасионал има по-добра голова разлика.

Абел Ернандес даде преднина на Интернасионал за радост на домакинските фенове само след 7 минути игра. Но 4 минути по-късно с 10-ия си гол в последните си 10 мача Педро изравни с нисък удар извън наказателното поле. Голмайсторът на първенството Тиаго Галярдо даде преднина на Интернасионал в 25-ата минута, след като се възползва от лоша игра в защита и отбеляза. Но гостите не се предадоха и стигнаха до точката в 95-ата минута чрез Рибейро, който вкара с глава. Фламенго обаче напълно заслужи точката си в този трилър, тъй като в последните 30 минути тотално доминираше.

Флуминензе увеличи серията си на седем мача без поражение, след като победи с 3:1 Сантос у дома. Флу се изкачи на 4-о място в класирането с 29 точки, на 3 от 3-ия Атлетико Минейро, който има и мач по-малко. Лукас Кларо даде аванс на Флуминензе в 28-ата минута, след като се разписа с глава. Но 9 минути преди края Мариньо изравни. След почивката Ниньо изведе отново домакините в резултата, вкарвайки нов гол с глава в 56-ата минута. В последните секунди Маркос Пауло вкара за 3:1 след пас на ветерана Пауло Гансо.