Левски (Лом) продължава да е безпогрешен на Северозапад

Резултати и класиране от 12-ия кръг на Северозапад

Левски (Лом) оглави класирането на Северозападната Трета лига след 3:0 в Трявна срещу едноименния тим. Двубоят бе част от 12-ия кръг на първенството. Левски контролираше почти всичко на терена, като можеше да спечелят и по-убедително.

Само след 3 минути игра, селекцията на Благой Кръстанов вече водеше в резултата с попадението на Рангел Абушев. Той успя да се разпише и за втори път секунди преди почивката, когато оползотвори подаване на Георги Цеков.

Именно Цеков асистира и за гола на Мариян Огнянов в 85-ата минута, което оформи и крайното 3:0.

Левски (Лом) продължава да бъде единственият тим  в шампионата, който не е допуснал загуба от началото на кампанията. Отборът има в актива си 27 точки от 11 мача, докато Трявна се намират на 17-ата позиция с 5 пункта.