Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Марица U15 се класира за финалите по категоричен начин

Момичетата до 15 години на Марица (Пловдив) спечелиха квалификационния турнир за класиране на финалите в Държавното първенство до 15 години. Турнирът се проведе в зала Волейбол на Спортно училище Васил Левски и се проведе без публика..

Маричанки победиха Бдин – Вида (Видин) с 3:0 (25:7, 25:13, 25:14), а след това се справиха и с Раковски (Димитровград) също с 3:0 (25:9, 25:13, 25:16). В другия мач от турнира вчера, Бдин победи Раковски с 3:1 (25:21, 22:25, 25:18, 25:16).

Така Марица спечели турнира и момичетата на Миглена Стрезова се класираха за финалите, които започва от 20 ноември.