Васил Панайотов: Победихме Левски с мъжество

Халфът на Черно море Васил Панайотов сподели, че тимът му е успял да обърне Левски с мъжество. С 10 души днес "моряците" победиха "сините" с 2:1, след като изоставаха с 0:1 на почивката.
"Показахме мъжество през второто полувреме. С десет души е тежко на "Герена". След червения картон в съблекалнята си казахме, че трябва да покажем характер. Хубавото е, че показахме мъжество. Победихме много силен отбор. Трябва да влизаме така, както играем през второто полувреме. Трябва да тренираме и работим. В съблекалнята си казахме доста неща в очите. Тази победа е и за малкия Илиан, който показа много емоции в съблекалнята. Той съжалява, че е получил червен картон, но никой не го обвинява. Трябва да играем добър футбол и да печелим мачовете си. Емоцията е хубава да вкараш гол. Тръгнал съм от Левски и тук се чувствам изключително добре. Радвам се, че донесох победата на моя отбор. Мисля, че Левски е доста силен отбор с добри млади футболисти".