Спортист 2011 (Генерал Тошево) с трета победа в първенството

Отборът на  Спортист 2011 (Генерал Тошево) постигна третата си победа у дома от началото на първенството в Трета лига – Североизток. На градския стадион в Генерал Тошево в доста интересен мач от 11-ия кръг, момчетата на треньора Димчо Филев победиха гостите от Кубрат 2016 (Кубрат) с категоричното 3:1. Домакините откриха резултата в 9-ата минута с попадение на капитана Росен Николов. В 20-ата минута гостите изравниха след далечен удар и неумела намеса навратаря Георги Георгиев. В края на първото полувреме Росен Николов, в 41-ата минута, върна радостта по трибуните – 2:1.

През втората част двата отбора положиха доста усилия за промяна на резултата. Пред двете врати имаше не една и две изгодни за гол ситуации, пропуснати от нападателите. В 77-ата минута домакините получиха дузпа, след като техен състезател беше съборен в наказателното поле на гостите. С изпълнението се нагърби капитана Росен Николов, който не пропусна да оформи своя хеттрик - 3:1.