Митко Илиев: Тепърва ще се види кой е узрял за челните места

Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев говори след успеха с 3:0 над Царско село. Нападателят на "смърфовете" заяви, че той и колегите му гледат оптимистично към бъдещето.

80 Царско село - Локомотив (Пловдив)
"Имахме положения и през първото полувреме, Царско село беше с най-добрата защита в лигата, комплименти за Любослав Пенев, заслужен успех за нас, вкарахме 3 гола за едно полувреме. В ключов момент, в точния момент, вкарахме след статично положение, това се очертава като наше оръжие, това е важно. След това Царско село се поотвори, направи добри атаки, но ние можехме да отбележим още, повече от доволни сме.
Ако не допускаш гол, печелиш поне точка, а можеш и да спечелиш мача. Това е основата. Гледаме оптимистично към бъдещето, отзад се стабилизираме във всеки мач. Тепърва ще се види кой е узрял да се бори за челните места, медиите ни броят за фаворит за титлата, това е атестат за добрата работа на отбора. Втория полусезон може да сме още по-силни", каза Митко след срещата в комплекса "Царско село".