Монтана с нов разгром при жените

Шампионът Монтана 2003 разгроми домакина Черно море Одесос със 106:40 (27:18, 31:4, 22:9, 26:9) в среща от втория кръг на женското баскетболно първенство. След равностойно начало и 12:12 в средата на първата част гостенките постепенно започнаха да трупат аванс, който след серия от 13 безответни точки той достигна 38:18 в 13-ата минута. Монтана продължи до доминира и методично надграждаше преднината си, която в края стигна 66 точки след серия от 22:1 точки.

Габриела Ангелова се отличи с "трипъл-дабъл" за победителките с 15 точки, 10 борби и 10 асистенции. Най-резултатни пък бяха капитанката Дебора Филипова с 22 точки и Габриела Николова с 21 точки. За варненки единствена на ниво се представи Зехра Салим с 23 точки и 12 борби.