Треньорът на Айнтрахт: Да водиш с 4:0 на Атлетико след 70 минути говори за класа

Ханзи Флик: Хленченето не е опция пред нас

Старши треньорът на Айнтрахт (Франкфурт) Адолф Хютер поздрави Байерн (Мюнхен) за спечеления требъл миналия сезон и заяви, че неговите играчи излизат срещу най-добрия отбор в света в мач от първенството.

"И аз знам, че те са най-добрият тим в света. Поне според мене е така. Ако погледнете всички останали топ-отбори в Европа, то Байерн сред тях има най-малко проблеми. И ако водиш срещу Атлетико Мадрид - един от отборите, които обръщат най-много внимание на защитата, с 4:0 след 70 минути, това само показва каква класа имате", коментира Ади Хютер.

Гостите ще излязат без все още невъзстановеното крило Филип Костич, а бранителят Давид Абрахам остава под въпрос заради травма в коляното. Но въпреки проблемите “орлите” могат да вземат пример и ентусиазъм от убедителната победа с 5:1 над Байерн преди близо година- на 2-и ноември 2019-а година. Този мач дори катализира уволнението наНико Ковач и последващото назначение на Ханзи Флик. Под ръководството на бившия халф Байерн навъртя впечатляващите 40 победи в 44 мача.