ПСВ допусна обрат срещу Гранада

Нидерландският гранд ПСВ Айндховен стартира със загуба участието си в груповата фаза на Лига Европа. "Филипсите" загубиха с 1:2 у дома от испанския Гранада в двубой от група Е.

Резултатът беше открит в полза на домакините от Марио Гьотце в края на първата част, който се възползва от една отбита топка след центриране в пеналта и с мощен удар я прати в мрежата. Гостите стигнаха до пълен обрат през втората част.

Първо Молина изравни с удар от близка дистанция в 57-ата минута, а в 66-ата Макис донесе успеха и трите точки за своя тим с отличен изстрел с десния крак от границата на наказателното поле.

ПСВ АЙНДХОВЕН - ГРАНАДА 1:2
1:0 - Гьотце (45)
1:1 - Молина (57)
1:2 - Макис (66)