Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0 /Почивка/

Без победител в съседския сблъсък в група "Е"

Съседският сблъсък между гръцкия ПАОК (Солун) и кипърския Омония (Никозия) в група "Е" на Лига Европа не излъчи победител. Мачът приклчи при резултат 1:1, като той бе първи и за двата тима в групата.

Гостите първи взеха преднина в мача в 16-ата минута. Тогава Лейчакс центрира отляво и Ботеак отблизо засече топката във вратата.

В 56-ата минута ПАОК се добра до равенството. След продължителна атака Швааб получи в наказателното поле, той върна за Мург, който без забавяне отбеляза за 1:1.

Така двата тима записаха по точка в актива си. В следващия кръг ПАОК гостува на Гранада в Испания. Омония пък ще домакинства на ПСВ Айндховен.