Коринтианс продължи серията на Васко да Гама

Коринтианс продължи серията на Васко да Гама до девет мача без победа, след като спечели като гост с 2:1 след автогол на Енрике в добавеното време в двубой от 18-ия кръг на бразилското първенство Густаво Мантуан изведе Коринтианс напред в резултата в средата на първото полувреме, преди Рибамар да изравни за домакините в 73-ата минута. Гол на Коринтианс в 59-ата минута беше отменен заради игра с ръка в наказателното поле.

Центриране на Евералдо беше отклонено от Енрике в собствената си врата в 90-ата минута, за да донесе победата за гостите, които вкарват два гола за първи път в последните осем мача. Със спечелените три точки Коринтианс се изкачи до 10-о място в класирането с 21 точки, докато Васко е на 16-а позиция с 18.