Демона и Тони Тасев измъкнаха Монтана в Извор (видео)

Всички резултати за Купата на България
Отборът на Монтана продължава напред в турнира за Купата на България след труден успех с 2:1 като гост на Извор. И трите попадения в мача паднаха през втората част, а победния гол за първодивизионния тим падна в 92-ата минута след удар на Тони Тасев от фаул.

След първо полувреме, в което не се стигна до гол, Николай Цветков-Демона изведе Монтана напред след точно изпълнение на дузпа, отсъдена за игра с ръка на противников играч в наказателното поле. В 76-ата минута домакините от Извор върнаха гола чрез Ангел Янков и след груба грешка при подреждането на защитата на гостите. Във втората минута на добавеното време Тони Тасев донесе успеха на Монтана след прекасен удар от фаул.