Специя заличи ранен пасив срещу Фиорентина (видео)

Отборите на Специя и Фиорентина завършиха наравно 2:2 на "Алберто Пико" в мач от 4-ия кръг на Серия “А”. Родният нападател Андрей Гълъбинов не взе участие в мача заради контузия.

Гостите взеха ранен аванс от два гола. Още във втората минута капитанът Херман Песея се извиси и се разписа с глава след центриране от корнер. Само две минути след това Кристиано Бираги удвои с удар от малък ъгъл. В 39-ата обаче Мартин Касерес не успя да пресече пас на Клаудио Терци и така Даниеле Верде намали изоставането на домакините. В 75-ата именно заменилият го Диего Фариас донесе точката за своя тим, след като възстанови равенството в мача.

И двата отбора имат по 4 точки, като Фиорентина е 10-и в класирането, а Специя е 12-и.