БГ Футбол

Янтра изпусна победата над дубъла на Лудогорец в последния момент

18 октомври 2020 | 17:59
Отборите на Янтра (Габрово) и Лудогорец II завършиха наравно 2:2 в мача помежду си от десетия кръг на Втора лига. Домакините на два пъти излизаха напред в резултата, но в последната минута на срещата гостите стигнаха до точката.

Още в третата минута на срещата Християн Кожухаров откри резултата, но Петър Генчев изравни в 27-ата. Малко преди почивката Мартин Ангелов отново изведе габровци напред, а в самия край на срещата Димитър Митков с дежурния си гол донесе точката на дубъла.

В класирането Янтра в момента заема 14-а позиция с актив от четири точки, след като победата им над Витоша (Бистрица) бе анулирана. Лудогорец от своя страна е пети с 16 точки.

Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2
1:0 Християн Кожухаров (3)
1:1 Петър Генчев (27)
2:1 Мартин Ангелов (45)
2:2 Димитър Митков (90)