Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Митрович провали Фулъм

Шефилд Юнайтед и Фулъм спечелиха първата си точка във Висшата лига от началото на сезона. Двата отбора направиха атрактивен двубой с положения и пред двете врати, който завърши 1:1 след две късни попадения. Александър Митрович пропусна дузпа в 57-ата минута, а съотборникът му Адемола Лукман откри резултата 20 минути по-късно. Лондончани бяха близо до първа победа, но Били Шарп изравни от дузпа пет минути преди края.

Митрович се превърна в антигерой за своя тим. Пропускът му от бялата точка, при който той топката се удари в горната греда и мина над вратата, бе допълнен от нарушение срещу Робинсън в наказателното поле, което доведе до дузпа за домакините. Сърбинът стана първият играч, който пропуска и прави дузпа в един мач от Висшата лига от ноември 2012 г., когато това се случи на Микел Артета за Арсенал.
Мениджърът на Фулъм Скот Паркър пусна трима английски таланти в стартовия състав. Взетият под наем от Челси Рубен Лофтъс-Чийк и защитникът Тосин Адарабиойо дебютираха, но най-силно бе представянето на Лукман, който за първи път бе титуляр. 22-годишният нападател отбеляза първия си гол във Висшата лига от 3 години след отличен индивидуален пробив.