ЧФР Клуж с трудна победа, червен картон за треньора Петреску

Старши треньорът на ЧФР Клуж Дан Петреску изживя истински нервен срив заради съдийски грешки и слабата игра на своя отбор при трудната победа у дома над Ботошани с 2:1 в румънското първенство. Наставникът на Клуж бе изгонен от рефера при резултат 1:1 заради оспорване на съдийски решения и догледа мача от трибуните.

Клуж все пак стигна до победата след победен гол на Винисиус в 76-ата минута. Преди това хърватинът Габриел Дебелюх се разписа за ЧФР в 15-ата минута, а Фили изравни за Ботошани.

ЧФР Клуж гостува на ЦСКА-София в четвъртък в първия кръг на груповата фаза на турнира Лига Европа.